Product on sale
Tibetan Buddhism Lotus Pendant Necklace – 12 Zodiac Amulet Feng Shui Jewelry
24 people are viewing this right now
Selling fast! Over 6 people have this in their carts
2920 in stock
- Estimated Delivery : Up to 4-7 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $100




| Weight | 0.030 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
| Brand Name | YIZIZAI |
| Setting Material | None |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Copper |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Necklace Type | Power Necklaces |
| Gender | Unisex |
| Function | Mood Tracker |
| Model Number | C115 |
| Style | Ethnic |
| Shapepattern | Geometric |
| Fine or Fashion | fashion |
| Material | Metal |
| Occasion | Party |
| Item Type | NECKLACES |
| Name | Zodiac compass necklace |
| Pendant size | 51-60cm |




















Lucky Pixiu Amulet Pendant – Feng Shui Wealth Protection Keychain 
G***a –
Metal Color: Light Yellow Gold Color
l***s –
It has a good weight and the rotating part works well.
Metal Color: Light Yellow Gold Color
a***r –
Metal Color: Light Yellow Gold Color
K***m –
Metal Color: Light Yellow Gold Color
AliExpress Shopper –
Metal Color: Light Yellow Gold Color
AliExpress Shopper –
Very nice, this is the second one I’ve bought. What I don’t understand is that being the same, this one cost me quite a bit more than the previous one I bought. The truth is that they are very nice boxes with zodiac signs, and you can put pills for pain or anything else inside. And it has those pendant cords which are the worst there are. The only thing about this one is that it comes with a little bag with a string. However, both arrived very well packaged and I recommend them. I just hope that the two bottles of glue that I’ve been waiting for a long time also arrive, apart from other orders that I’ve never received.
Metal Color: Light Yellow Gold Color
E***j –
Very good quality Price Recommended Thank you seller Recommended
Metal Color: Light Yellow Gold Color
AliExpress Shopper –
As expected, nothing to complain about, it has an appropriate size and is nice, although the metal is a bit thin… we’ll see how long it lasts.
Metal Color: Light Yellow Gold Color
J***e –
Metal Color: Light Yellow Gold Color
AliExpress Shopper –
Top quality seller.
Metal Color: Light Yellow Gold Color
AliExpress Shopper –
Metal Color: Light Yellow Gold Color
P***a –
It’s beautiful, the service is very efficient, and the quality of the product is excellent.
Metal Color: Light Yellow Gold Color
T***a –
Big size and heavy , maybe for man. my husband like it.
Metal Color: Light Yellow Gold Color