Product on sale
Natural Myanmar Jade Pendant – Money Buddha Wealth Amulet Necklace
27 people are viewing this right now
Selling fast! Over 2 people have this in their carts
999 in stock
- Estimated Delivery : Up to 4-7 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $100



| Weight | 0.100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 3 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | MM(Origin) |
| Certificate | Yes |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | None |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Main Stone | Jade |
| Item Weight | About 17.8g |
| Shapepattern | Geometric |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | PENDANTS |
| material quality | Natural Jade/Myanmar Jade |
| Material grade | A-level |
| kind | Jade pendant, jade pendant |
| colour | Money Laughs Buddha |
| Land type | Glutinous seed |
| pattern | men's |
| Product form | pendant |
| style | pendant, Ethnic Style, Jade pendant |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |





















925 Sterling Silver Mini Rectangular Pink Zircon Chain Bracelet — Holiday or Anniversary Gift
Chinese Fu Symbol Safety Lock Bracelet — Peony Blossom Antique Cuff
925 Sterling Silver Simple Hollow Out Geometric Bracelets for Women Trendy Chain Bracelets Party Accessories Fine Jewelry
Cinnabar Jade Rose Flower Pendant — Chinese Healing Style
Green Jade Clover Pendant — Chinese Carved Amulet for Her 
T***n –
Gem Color: Picture Style
D***m –
Very nice and fast shipping
Gem Color: Picture Style
B***n –
Gem Color: Picture Style
AliExpress Shopper –
Beautiful, just as described.
Gem Color: Picture Style
AliExpress Shopper –
beautiful with certificate of authenticity, too bad it’s on the bag; it would have been better if it was laminated because it gets erased on the bag.
Gem Color: Picture Style
AliExpress Shopper –
Gem Color: Picture Style