Product on sale
Natural Gemstone Necklace Pendant – Chinese Knot Adjustable Men Jewelry
24 people are viewing this right now
Selling fast! 1 person has this in their cart
- Estimated Delivery : Up to 4-7 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $100
































































| Weight | 0.030 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 15 × 2 in |
| Brand Name | farsighted star |
| Origin | Mainland China |
| Certificate | Yes |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | None |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Main Stone | Carnelian |
| Item Weight | 12g |
| is_customized | Yes |
| Shapepattern | Round |
| Pendants Type | Circle |
| Fine or Fashion | fashion |
| Pendant Size | 31mm |
| Item Type | PENDANTS |
| Style | Classic |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |



















Ancient Green Jade Dragon Cuff Bracelet — Tibetan Silver Bangle 
a***r –
Gem Color: green jade
a***r –
Gem Color: green jade
a***r –
Gem Color: Lapis
a***r –
Gem Color: Lapis
J***w –
Great product
Gem Color: green jade
А***ь –
I really liked the decoration, well packaged, long string, beautifully and neatly wrapped knots. Fast delivery.
Gem Color: Tiger s eye stone
AliExpress Shopper –
As in the photo. Beautiful. I love it and going to order more. Very fast shipping.
Gem Color: green jade
AliExpress Shopper –
Gem Color: Orange Calcite
AliExpress Shopper –
Gem Color: Orange Calcite
a***r –
Gem Color: Syn BlueTurquoise
AliExpress Shopper –
Gem Color: Amethyst
AliExpress Shopper –
Gem Color: Amethyst
a***r –
Gem Color: Red jasper
a***r –
Gem Color: green jade
AliExpress Shopper –
Gem Color: Carnelian
AliExpress Shopper –
Gem Color: Carnelian
h***m –
The order has arrived 🕊️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Gem Color: green jade
h***m –
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Gem Color: Syn BlueTurquoise
h***m –
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Gem Color: Red jasper
h***m –
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Gem Color: Red jasper
h***m –
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Gem Color: Green Aventurine
h***m –
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Gem Color: Green Aventurine
h***m –
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Gem Color: Black Obsidian
h***m –
♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️ ♥️
Gem Color: Black Obsidian
AliExpress Shopper –
Gem Color: Amethyst
AliExpress Shopper –
Gem Color: Tiger s eye stone
AliExpress Shopper –
Gem Color: Unakite