Product on sale
Chinese Yellow Crystal Guanyin Pendant – Hand-Carved Bodhisattva Amulet
26 people are viewing this right now
Selling fast! Over 2 people have this in their carts
- Estimated Delivery : Up to 4-7 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $100


| Weight | 0.050 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 3 in |
| Brand Name | MC |
| Origin | Mainland China |
| Certificate | No |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | None |
| Certificate Type | CMA |
| Main Stone | Jade |
| Item Weight | about 20g |
| is_customized | No |
| Shapepattern | Animal |
| Pendants Type | SOLITAIRE |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | PENDANTS |
| Style | Classic |
| Side Stone | None |



















925 Sterling Silver Luxury Dazzling Rectangle1Ct Zirconia Link Chain Charm Bracelet For Women Wedding Engagement Jewelry
Dragon & Phoenix Jade Pendant — Double-Sided Hollow Carved Couple 
AliExpress Shopper –
The product is really good.
Gem Color: A
AliExpress Shopper –
Gem Color: B
AliExpress Shopper –
Gem Color: A
AliExpress Shopper –
Gem Color: B
AliExpress Shopper –
Gem Color: A