Product on sale
Japanese Omamori Prayer Charm – Fortune Health Safety Lucky Bag
25 people are viewing this right now
Selling fast! Over 14 people have this in their carts
- Estimated Delivery : Up to 4-7 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $100














| Weight | 0.010 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | None |
| Material: | cloth |
| Size: | 6*4cm |
| Style: | as shown |
| Package Included: | 1x Omamori Amulet |





















Pixiu Guardian — 999 Sterling Silver Handwoven Bracelet
Chinese Knot Obsidian Lotus Pendant – God of Fortune Amulet Keychain
Taoist Charm Pendant – Obsidian Five-way God of Wealth Amulet Card
Golden Bauhinia — AU999 24K Gold Lucky Bead Bracelet
Stainless Steel Yin Yang Tai Chi Pendant Necklace – Taoist Amulet Jewelry
Natural Tibetan Tibetan Jade Medicine King Stone Serpentine Gold Flower Old Bead Bracelet Men's and Women's Health Care Jewelry
Mai Chuang/Tibetan Silver Chinese Zodiac Embossed Dragon and Phoenix Bangle Accessories Exquisite Couple Gift
Love Cat CZ Pendant Bracelet — 925 Sterling Silver Adjustable
24K Gold Hollow Filament Point Diamond Compass Pendant – Feng Shui Wealth
Handmade Good Lucky Tibetan Bracelet Colorful Thread Charm Rope Bracelet & Bangles Knots Red Thread Coin Bracelets Original
Ancient Green Jade Dragon Cuff Bracelet — Tibetan Silver Bangle
925 Sterling Silver Simple Hollow Out Geometric Bracelets for Women Trendy Chain Bracelets Party Accessories Fine Jewelry
AU999 24K Gold Snake Bone Bracelet — Exquisite Elegance Wrap
Natural Obsidian Life Tree Pendant – Healing Crystal Guardian Necklace 
L***a –
Very nice product!
Metal color: 03
L***a –
Metal color: 05
L***a –
Metal color: 06
A***o –
Metal color: 11
U***r –
Metal color: 11
S***n –
Metal color: 07
E***O –
Excellent, just as described, thank you very much.
Metal color: 03
AliExpress Shopper –
Metal color: 03
A***n –
Metal color: 04
AliExpress Shopper –
Metal color: 01
П***а –
Metal color: 11
AliExpress Shopper –
Metal color: 09
П***я –
Cool little thing. I don’t know why I need it, but I felt like I had to have it. Maybe I’ll give it to someone as a gift.)
Metal color: 09
Р***а –
I recommend it💕
Metal color: 09
П***а –
exactly as shown in the photo.
Metal color: 09