Product on sale
12 Constellation Sign Natural Stone Bracelet for Women Kids Aries Leo Hand Braid Cardstock Bracelet Female Jewelry Birthday Gift
28 people are viewing this right now
Selling fast! Over 7 people have this in their carts
- Estimated Delivery : Up to 4-7 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $100










| Weight | 0.010 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 in |
| Brand Name | rinhoo |
| Gender | Women |
| Material | Stone |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | None |
| Bracelets Type | Charm Bracelets |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Chain Type | Rope Chain |
| Item Type | Bracelets |
| Clasp Type | Lace-up |
| Compatibility | All Compatible |
| Shapepattern | Geometric |
| Model Number | BR23Y0720- |
| Setting Type | None |
| Fine or Fashion | fashion |
| Style | TRENDY |
| Function | No |
| Type | Natural stone |
| Occasion | Party, Gift, Daily Life |
| Chain Length | 16-26cm, cardboard: 9.5*7cm |
| Color | As pictrue shown |
| Packaging | OPP |
| Wholesale | Please contract us |
| Dropshipping | Accept Dropshipping |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Ocean Drift — Blue Green Opal & Silver Lucky Wheel Bracelet
Mai Chuang/Tibetan Silver Chinese Zodiac Embossed Dragon and Phoenix Bangle Accessories Exquisite Couple Gift 
М***а –
Metal Color: BR23Y0720-9
В***а –
Metal Color: BR23Y0720-3
В***а –
Metal Color: BR23Y0720-1
В***а –
Metal Color: BR23Y0720-12
В***а –
Metal Color: BR23Y0720-11
В***а –
Metal Color: BR23Y0720-6
AliExpress Shopper –
Metal Color: BR23Y0720-7
С***а –
Metal Color: BR23Y0720-9
С***а –
Metal Color: BR23Y0720-7
А***я –
Metal Color: BR23Y0720-4
М***а –
beautiful necklace
Metal Color: Necklace-5
С***а –
Metal Color: BR23Y0720-12