Product on sale
12 Constellation Sign Natural Stone Bracelet for Women Kids Aries Leo Hand Braid Cardstock Bracelet Female Jewelry Birthday Gift
26 people are viewing this right now
Selling fast! Over 7 people have this in their carts
- Estimated Delivery : Up to 4-7 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $100










| Weight | 0.010 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 in |
| Brand Name | rinhoo |
| Gender | Women |
| Material | Stone |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | None |
| Bracelets Type | Charm Bracelets |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Chain Type | Rope Chain |
| Item Type | Bracelets |
| Clasp Type | Lace-up |
| Compatibility | All Compatible |
| Shapepattern | Geometric |
| Model Number | BR23Y0720- |
| Setting Type | None |
| Fine or Fashion | fashion |
| Style | TRENDY |
| Function | No |
| Type | Natural stone |
| Occasion | Party, Gift, Daily Life |
| Chain Length | 16-26cm, cardboard: 9.5*7cm |
| Color | As pictrue shown |
| Packaging | OPP |
| Wholesale | Please contract us |
| Dropshipping | Accept Dropshipping |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |










Pixiu Guardian — 999 Sterling Silver Handwoven Bracelet
Chinese Knot Obsidian Lotus Pendant – God of Fortune Amulet Keychain
Taoist Charm Pendant – Obsidian Five-way God of Wealth Amulet Card
Golden Bauhinia — AU999 24K Gold Lucky Bead Bracelet
Stainless Steel Yin Yang Tai Chi Pendant Necklace – Taoist Amulet Jewelry
Cinnabar Jade Rose Flower Pendant — Chinese Healing Style
Natural Tibetan Tibetan Jade Medicine King Stone Serpentine Gold Flower Old Bead Bracelet Men's and Women's Health Care Jewelry
Mai Chuang/Tibetan Silver Chinese Zodiac Embossed Dragon and Phoenix Bangle Accessories Exquisite Couple Gift
Love Cat CZ Pendant Bracelet — 925 Sterling Silver Adjustable
24K Gold Hollow Filament Point Diamond Compass Pendant – Feng Shui Wealth
Evil Eye Charm Bracelet — Gold Plated Turkish Protection
Year of the Snake — 2025 Tai Sui Protection Red Rope
Still Water — Natural Blue Jade Guardian Bracelet 
М***а –
Metal Color: BR23Y0720-9
В***а –
Metal Color: BR23Y0720-3
В***а –
Metal Color: BR23Y0720-1
В***а –
Metal Color: BR23Y0720-12
В***а –
Metal Color: BR23Y0720-11
В***а –
Metal Color: BR23Y0720-6
AliExpress Shopper –
Metal Color: BR23Y0720-7
С***а –
Metal Color: BR23Y0720-9
С***а –
Metal Color: BR23Y0720-7
А***я –
Metal Color: BR23Y0720-4
М***а –
beautiful necklace
Metal Color: Necklace-5
С***а –
Metal Color: BR23Y0720-12