Product on sale
Butterfly Nature Tree Pendant – 925 Sterling Silver Amulet Jewelry Gift
27 people are viewing this right now
Selling fast! Over 17 people have this in their carts
- Estimated Delivery : Up to 4-7 business days
- Free Shipping & Returns : On all orders over $100

























































































































| Weight | 0.010 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 in |
| Brand Name | Thaddaeus |
| Origin | Mainland China |
| Certificate | Yes |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Silver |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Certificate Type | CNAS |
| Main Stone | turquoise |
| Item Weight | 6.48g |
| is_customized | Yes |
| Shapepattern | Amulet |
| Pendants Type | Circle |
| Fine or Fashion | Fine |
| Pendant Size | 2.8 x 3.5 cm |
| Metal Color | Gold-color |
| Item Type | PENDANTS |
| Model Number | Pendant Small Amulet Magical Lucky Symbols |
| Style | Vintage |
| Side Stone | Other Natrual material |
| Certificate Number | 35210534422 |
| Gender | Women, Men, Girl, Lady, Boy |
| Name | Magical Lucky Symbols |
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plated | 18K Gold |
| Place of Origin | Guangdong, China (Mainland) |
| Feature | High Quality in EU and AU |
| About Chain | The Chain Shall be Purchased Separately |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |






















AliExpress Shopper –
Very beautiful!
Gem Color: 4
9***r –
Gem Color: 2
S***O –
As always, really perfect for enhancing my unique pieces. The best shop and the best seller.
Loyal for years and for many more to come.
Gem Color: 12
S***O –
As always, really perfect for enhancing my unique pieces. The best shop and the best seller.
Loyal for years and for many more to come.
Gem Color: 14
К***а –
Gem Color: 2
8***r –
Gem Color: 8
AliExpress Shopper –
Gem Color: 18
AliExpress Shopper –
Gem Color: 2
AliExpress Shopper –
Large, interesting.
Gem Color: 2
8***r –
Gem Color: 16
С***ч –
Gem Color: 9
k***t –
Gem Color: 18
F***A –
I love it
Gem Color: 9
AliExpress Shopper –
Incorrect item sent, but i have purchased so many items from this store, and this is the first time it has occurred. Refunded immediately upon images supplied… highly recommended seller.
Gem Color: 4
AliExpress Shopper –
Gem Color: 19
AliExpress Shopper –
Absolutely beautiful and such a good size love love 💕 love
Gem Color: 14